Pracuji, prosím čekejte...
Verze: 2.409
 

Co se mění od pondělí 17.5 – otevíráme badminton, stolní tenis a squash pro veřejnost

Majitelé permanentek na zimní sezónu 2020/2021 mohou opět začít sportovat a vybírat náhrady z doby, kdy bylo zavřeno. Zimní sezóna trvá až do 27.6.2021. On-line rezervace jsou spuštěné a volné hodiny jsou k dispozici klientům.

Všechny přítomné osoby budou mít u sebe čestné prohlášení o negativním testu na Covid-19 (PCR, antigenní nebo samotestem) ne starším 48 hodin nebo potvrzením o očkování nebo potvrzením, že spadají do ochranné lhůty 90 dnů po prodělání nemoci Covid-19. – formulář ke stažení ZDE.
Dle prozatím dostupných informací, nemáme možnost tyto dokumenty kontrolovat a je tedy pouze a jen na zodpovědnosti nás všech.
Vedení areálů HAMR však považuje pravidelné testování za správné a logické protiepidemiologické opatření, proto se také všichni zaměstnanci a spolupracující osoby (trenéři) v areálech HAMR pravidelně minimálně 1x týdně testují PCR testy.
Pokud se výše uvedeným vládním nařízením neřídíte, pak prosíme o zvážení Vašeho sportování v areálech HAMR.

Omezení – šatny jsou dle vládních nařízení stále uzavřeny, doporučujeme příchod na sportoviště již ve sportovním. Ve vnitřních prostorech platí ochrana dýchacích cest respirátorem, při sportu není respirátor povinný.

Hodiny
Kempy
Kurzy
Školy
Rezervační panel • Lokalita:

&nbps;